خانه/Bisco

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

انتخاب رنگ

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

دسته محصولات

دسته محصولات

محدوده قیمت

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!
  1% تخفیف

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

 • موجود نیست!

  برای قیمت تماس بگیرید

Bisco

درباره‌ی برند بیسکو Bisco چه می‌دانید؟

آیا سرگذشت کمپانی بیسکو را می‌دانید؟

برند بیسکو یکی از بزرگ‌ترین ومعروف‌‌ترین تولید کنندگان تجهیزات برای صنعت دندان پزشکی و زیبایی است. این کمپانی در سال ۱۹۸۱ توسط دکتر بی ‌یانگ آی سو) Dr Byoung l suh ) ، شیمی‌دان کره‌ای، تاسیس شد و از زمان فعالیت خود تا به حال وقت، منابع و استعداد خود را در راستای دندان پزشکی ترمیمی اختصاص داده است.

عمده‌ی فعالیت کمپانی بیسکو در زمینه‌ کامپوزیت چسب و رزین می‌باشد. شرکت مورد نظر که در شمال غربی شیکاگو واقع شده است، به عنوان رهبر و پیشرو در زمینه‌ی نوآوریِ زیبایی و دندان ‌پزشکی شناخته می‌شود و اکنون بیش از ۶۰ کشور نظیر ایالات متحده آمریکا، محصولات این شرکت را خریداری و در بازارهای خود توزیع می‌کنند.

دندان و دندان پزشکی

بنیان‌گذار کمپانی بیسکو چه کسی است؟

برند بیسکو توسط دکتر بی ‌یانگ آی سو تاسیس شد. در اوضاع آشفته‌ی بعد از جنگ جهانی دوم، وی توانست به طور پیوسته به تحصیل  رشته‌ی شیمی درسئول بپردازد و در سال ۱۹۶۰ فارغ التحصیل شود.

دکتر بی‌ یانگ آی سو پس از فارغ التحصیلی در یک کارخانه کودسازی مشغول به کار شد. ولی تا مدت‌ها زندگیش همچنان دشوار سپری می‌شد. او به دنبال راهی برای ساخت آینده‌ خود بود و جهت تکمیل تحصیلاتش به شماری از دانشگاه‌های خارج از کشور درخواست بورسیه‌ی تحصیلی داد. سرانجام در دانشگاه ایالتیِ سانفرانسیسکو که شهریه‌ی کمی داشت، پذیرفته شد.

دکتر سو در سال ۱۹۶۴ در حالی که فقط ۶۰ دلار داشت، کره را ترک کرد. او ۱۰ دلار از پول خود را در یک بسته سیگار مخفی کرده بود. زیرا در آن زمان به همراه داشتن بیش‌از ۵۰ دلار هنگام ترک کره، غیر قانونی بود ولی ۱۰ دلار اضافی برای شروع زندگی جدیدش لازم بود.

او پس از ورود به کالیفرنیا در شغل‌های مختلفی  مثل اتوبوس‌ران و دستیار آموزش مشغول به کار شد . سرانجام پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشدِ شیمی در سال ۱۹۶۸ به عنوان شیمی‌دان تحقیقاتی در شیکاگو شروع به کار کرد و توانست یک کامپوزیت ترمیمی تولید کند که با بازخود های خوبی مواجه شد و به طور گسترده توسط دندان‌ پزشکان مورد استفاده قرار گرفت.

دکتر سو می‌گوید:«انگیزه‌ی من این بود که دردندان ‌پزشکی راهی برای پیوند با ساختار دندان پیدا کنم. می‌توانستم این کار را برای یک شرکت دیگر انجام دهم و یا ریسک کنم و شرکت خود را تاسیس کنم.»

سرانجام او پس از مشورت با همسرش در سال ۱۹۸۱ برند بیسکو را بنیان نهاد. چند سال اول به تحقیقات و توسعه‌ی کمپانی اختصاص داشت؛ درنهایت در سال ۱۹۸۵،  Bisfil-M به عنوان اولین  محصول برند بیسکو تولید شد و به بازار عرضه شد. از سال ۱۹۸۵ تا کنون، برند بیسکو با کسب افتخارات و تولید محصولاتِ کم نظیردر زمینه‌ی دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی، به یک رهبر در این صنعت تبدیل شده است.

دکتر بی یانگ ای سو

محتوای لوگوی شرکت بیسکو چیست؟

لوگوی برند بیسکو از پنج حلقه‌ بنزن تشکیل شده است. این به آن معناست که شرکت بیسکو بر پایه‌ی علم شیمی بنا شده است. هر حلقه نشان‌دهنده یکی از پنج خانواده‌ی بیسکو است.پنج خانواده‌ی بیسکو عبارتند از:

 1. تحقیق
 2. توسعه کیفیت
 3. امور نظارتی فروش و بازاریابی عملیات تولید
 4. امور مالی
 5. امور اداری

لوگوی کمپانی بیسکو

حلقه‌ها به هم پیوند داده شده‌اند زیرا هر پنج خانواده باید برای پیشرفت بیسکو، با یکدیگر در تعامل و تعادل باشند. رنگ آبی در لوگوی بیسکو نماد صداقت و اطمینان و رنگ قرمز نماد علاقه به علم و نوآوری است.

نام برند بیسکو(Bisco)  برآمده از Byoung I suh company  می‌باشد.

هجی شده‌ی نام برند(Bisco)

بیسکو از ۱۹۸۱ تا ۲۰۲۱

دکتر بی ‌یانگ آی سو درباره‌ی شرکت خود می‌گوید: ما یک تیم تحقیق و توسعه عالی داریم که مطمئنا می‌توانیم به کمک آن با تولید محصولات جدید در زمینه‌ی دندان ‌پزشکی، مواد زیست فعال و مواد خود چسب، در آینده دندان ‌پزشکی ترمیمی را بهبود بخشیم.

به طور قطع و یقین هر شرکتی در مسیر تکامل خود با چالش‌هایی مواجه می‌شود و برند بیسکو در این میان مستثنا نیست. دکتر سو یکی از پرخطرترین چالش‌های شرکت را تولید محصولی به نام TheraCal LC که یک آستر سیلیکات کلسیم است می‌داند؛ همچنین یادآور شد: ((این محصول در سال ۲۰۰۳تولید شده اما به دلیل برخی مسائل کمی دیرتر روانه‌‌ی بازار شده است.))

گذشته از سطح بالای نوآوری این کمپانی، آنچه برند بیسکو را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌سازد، ارزش‌های اصلی آن است. از تیم  قدرتمند تحقیق و توسعه گرفته تا مشاوران فروش و خدمات، همه خود را وقف مشتریان کرده‌اند.

احترام کارکنان بیسکو به مشتریان، موجب اعتماد بیشتر نسبت به کمپانی می‌شود و این مسئله برای کارکنان، بسیار مهم است. مری ساستور، مدیر فروش منطقه‌ی وسترن بیسکو می‌گوید: (( هر گاه تلفنی دریافت می‌کنیم، ممکن است مشتری باشد یا نه.  هدف ما قبل از هر چیزی کمک به اوست.

جمله‌ی «علم و دندان ‌پزشکی با هم پیوند خورده‌اند.» به عنوان شعار کمپانی بیسکو شناخته شده است . این کمپانی همچنین ۳۰ اختراع ثبت شده دارد و ۱۹ اختراع دیگر در انتظار ثبت هستند.

محصولات تولیدی برند بیسکو

 1. TheraBase

از تازه‌ترین محصولات برند بیسکو است که مقاومت بالایی در برابر شکستگی و فشار و شوک دارد؛ از این رو هیچ گونه نگرانی چه برای شرکت بیسکو و چه برای مشتری از نظر حمل و نقل ایجاد نمی‌کند. TheraBase در سه نوع تولید و توزیع می‌شود:

 • TheraCal LC: نوعی از TheraBase است. این محصول در واقع یک خمیر سیلیکات کلسیم اصلاح شده در رزین می‌باشد.
 • TheraCal PT نیز مانند LC است. با این تفاوت که با محیط زیست سازگار است و از این رو برای پالپوتومی مناسب است.
 • TheraCem نوعی سیمان رزینی خود چسب است و به آزاد شدن کلسیم و فلوراید کمک می‌کند. مجموع محصولات یاد شده را با عنوان Therafamily می‌شناسند.
 1. FluoroCal

یک لاک ۵٪ سدیم فلوراید است. این محصول از طریق انسداد  مکانیکی (مسدود کردن حفره‌های عاج) به رفع حساسیت به طور فوری می‌پردازد. FlouriCal برای کسانی که دندان‌های بیش از حد حساس دارند، بسیار کاربردی است.

 1. Z-Prime Plus

محصولی است که موجب چسبندگی رزین کامپوزیت و مواد ترمیمی می‌شود. این محصول برای انواع آلیاژهای کامپوزیت  نظیر زیرکونیا کاربرد دارد.

 1. ZirClean

یک ژل تمیر کننده است که برای پاکیزگی و مراقبت از انواع پروتزها، کامپوزیت‌ها و رزین‌ها استفاده می‌شود. ویژگی غیرسایندگی آن توجه بسیاری از دندان پزشکان را به خود جلب کرده است.

 1. Clore-Flo DC

از دیگر محصولات برند بیسکو می‌توان بهClore-Flo DC اشاره کرد. این محصول به تجمع هسته و مقاومت بیشتر ستون‌های سیمانی کمک می‌کند.

 1. Clore-Flo Dc lite

Clore-Flo Dc lite با تغییراتی در Clore-Flo Dc توسط برند بیسکو تولید شده است. به سبب این تغییرات محصول یاد شده، گرانروی کمتری نسبت به Clore-flo Dc دارد که موجب می‌شود اکستروژن و جریان مناسبی را ارائه دهد.

محصولات کمپانی بیسکو در یک قاب

 بیسکو از نگاه دیگران

دکتر سو می‌گوید: مشتریان وفادار بیسکو، با ارائه‌ی نظرات و انتقادات، از بیماران خود بهتر مراقبت کرده و به پیشرفت و توسعه‌ و بهبود عملکرد  بیسکو نیز کمک می‌کنند.

دکتر آچیرنو به گفته‌ی خود نزدیک به دو دهه است از محصولات بیسکو برای بیمارن خود  استفاده می‌کند؛ او پاسخگویی شبانه ‌روزی تیم قدرتمند  پشتیبانی بیسکو را از ویژگی‌های ارزشمند کمپانی بیسکو می‌داند.

دکتر سانیوتو می‌گوید: ((آنچه بیسکو را متمایز می‌کند، داشتن سایت قابل دسترسی و کاربر پسند است و اینگونه من می‌توانم بدون واسطه سفارشات خود را ثبت کنم.))

اما دکتر رسکاکیس معتقد است سازگاری محصولات بیسکو، آن را متمایز می‌کند. او می‌گوید: استفاده از محصولات برند بیسکو آسان و به شدت مؤثر است.

از زمان تاسیس بیسکو تا کنون ۴۰ سال می‌گذرد و به نظر می‌رسد رضایت مصرف کنندگان از محصولات این کمپانی، مهم‌ترین علت پیشرفت آن است. خوشبختانه روز به روز به افتخارات این برند افزوده می‌شود و این به پیشرفت صنعت دندان‌ پزشکی ترمیمی و زیبایی در سطح جهان کمک خواهد کرد.

در حال حاضر با توجه به ادامه‌ی بحران  ناشی از ویروس همه گیر کرونا و لزوم رعایت بهداشت عمومی برند بیسکو همه‌ی برنامه‌های خود نظیر وبینار،جلسه‌ی معرفی محصولات و … را به تاخیر انداخته است.