خانه/Eighteeth

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

دسته محصولات

دسته محصولات

محدوده قیمت

 • --:--:--
  8% تخفیف

  33,900,000 توماناز: 31,188,000 تومان

 • 3% تخفیف

  18,000,000 تومان

 • موجود نیست!
  7% تخفیف

  10,850,000 تومان

 • 2% تخفیف

  6,400,000 تومان

 • 3% تخفیف

  5,800,000 تومان

 • 3% تخفیف

  5,350,000 تومان

 • 9% تخفیف

  19,500,000 تومان

 • موجود نیست!
  1% تخفیف

  13,300,000 تومان

 • موجود نیست!
  2% تخفیف

  8,300,000 تومان

 • 7% تخفیف

  7,900,000 تومان

Eighteeth

هر آنچه باید در مورد برند ایتیس بدانید

از محصولات برند ایتیس

استفاده از محصولات برند ایتیس

برند ایتیس یکی از بهترین کمپانی های ارائه محصولات پزشکی به شمار می آید. WES ARESIFARY MEDICAL Eighteeth به عنوان نام تجاری دندانپزشکی تحت Changzhou Sifary Technology Co. در سال 2016 تاسیس شد. این مجموعه قدرتمند در حوزه تولید و بازاریابی و ادغام محصولات خود پیشتاز است. تمام محصولات برند ایتیس به سبب قدرت بازاریابی مثال زدنی این برند توانسته اند تا در بازار داخلی و البته بازارهای بین المللی به اعتبار خوبی دست پیدا کنند. این شرکت توانسته تا در مدت کمی نیاز مشتریان را در بازار شناسایی کند و با توجه به آن، محصولات خود را ارتقا دهد.

محصولات ابتکاری و با کیفیت

ارائه محصولات ابتکاری و با کیفیت

اعتبار برند ایتیس از کجا نشات می گیرد؟

برند ایتیس دارای اصول و چارچوب مشخصی می باشد. این شرکت اصول محصولات پزشکی خود را بر پایه ابتکار، شخصی سازی و حرفه ای بودن بنا کرده است. Eighteeth در چند سال اخیر، محصولات پزشکی خود را به سطح استانداردهای بازار رساند و در یک حرکت عالی، پا را از این چهارچوب های تعیین شده به صورت مثبتی فراتر گذاشت و توانست تا با ابتکار بی نظیر خود در این حوزه، بسیاری از کشورها را در زمره مشتریان خود جای دهد. اعتبار محصولات برند ایتیس به طور عمده از موارد زیر نشات می گیرد:

 • خدمات پس از فروش مناسب: خرید محصولات پزشکی از هر برندی از جمله برند Eighteeth نیازمند داشتن یک تضمین است تا بدانید که به خوبی بودجه خود را صرف آن محصول کرده اید. از آنجا که این برند همواره تحلیل های بازاری خوبی داشته است، توانسته تا این نکته را در مورد محصولات خود به کار ببرد. خدمات پس از فروش برند ایتیس باعث می شوند که شما نگران این نباشید که بعد از خرید محصول چه اتفاقی می افتد.
 • قیمت گذاری مناسب و منطقی: رشته پزشکی و محصولات مربوط به آن از گران ترین محصولات موجود در بازار هستند. البته باید اطمینان حاصل کنید که در عین صرف هزینه، محصول مورد نظر شما دارای کیفیت لازم نیز می باشد. برند ایتیس توانسته تا در عین حفظ کیفیت، یک قیمت گذاری منطقی داشته باشد. همین امر باعث شده تا طیف فروش محصولات برند ایتیس صعودی باشد و روز به روز، به مشتری های آن افزوده شود.
تولید برند ایتیس

خط تولید برند ایتیس

محصولات منحصر به فرد با برند ایتیس:

Eighteeth محصولات خود را کپی برداری نمی کند. بعضی از برندها هستند که از محصولات سایر برند ها با همان کارایی و ظاهر کپی برداری می کنند و تنها کاری که انجام می دهند این است که آن را در خط تولید خود به بازار عرضه کنند؛ اما این برند به طور کاملا جدی به این اصل پایبند است که محصولات برند ایتیس باید منحصر به فرد باشند تا مشتری همتای آن را پیدا نکند. این چنین در عین این که برند خود را به یک پیشتاز تبدیل کرده است، توانسته تا رضایت مشتریان را با احترام به حس تنوع طلبی آنها کسب کند.

تجربه های سازمان دهی شده:

جالب است بدانید برند ایتیس به صورت جدی 4 سال است که در بازار رقابت فعالیت داشته است. با وجود این که تنها 4 سال حضور داشته اما توانسته تا تغییرات و موفقیت های چشم گیری را به دست بیاورد. در واقع کیفیت محصولات برند ایتیس معنای واقعی این هستند که کیفیت تجربه مهم است نه کمیت آن. Eighteeth هر تجربه را به صورت سازمان دهی شده به یک فرصت تبدیل کرده است.

از محصولات ایتیس در 129 کشور

استفاده از محصولات ایتیس در 129 کشور

ابتکار در محصولات برند ایتیس:

یک محصول خوب محصولی است که نیاز مشتری را برطرف کند؛ در واقع نیازی که مشتری در زمان حال دارد را پوشش دهد. یک محصول مبتکر محصولی است که از راه های جدید نه تنها نیازهای حال، بلکه نیازهای آتی مشتری را نیز پوشش دهد. Eighteeth به خوبی این اصل طلایی را در کار خود الگو قرار داده است و توانسته تا 80 خط تولید از کالای تازه را روانه بازار کند. این اصل ابتکاری آن همچنین باعث شده است تا محصولات ایتیس توسط معتبرترین و مطرح ترین ارائه دهندگان خدمات پزشکی به کار گرفته شوند.

بازاریابی حرفه ای:

یک برند حتی اگر بهترین محصولات ممکن را نیز ارائه دهد، همواره بخشی از موفقیت خود را مدیون بازاریابی خوب و حرفه ای می باشد. برند ایتیس توانسته تا با یک بازاریابی استاندارد که تمام چارچوب های بازاریابی نوین را در خود گنجانده است، وارد این عرصه شود. این موفقیت Eighteeth در بازاریابی، توانسته تا 129 کشور را به مشتریان آن تبدیل کند. محصولات برند ایتیس به 129 کشور در سراسر جهان صادر می شوند و این یعنی سطح پوشش دهی قابل توجه ای که یک شرکت در 4 سال به آن دست پیدا کرده است.

Intraoral X Ray Sensor –NANOPIX

Intraoral X-Ray Sensor –NANOPIX

معرفی محصولات برند ایتیس

هر برندی در بازار دارای گستره محصولات متنوع و وسیعی است و هر مشتری با توجه به نیاز خاص خود آنها را انتخاب و خریداری می کند. این امر در مورد برند ایتیس نیز صدق می کند. به همین منظور برخی از محصولات Eighteeth را در ادامه به شما معرفی می کنیم.

1.      Intraoral X-Ray Sensor –NANOPIX

این دستگاه برند ایتیس دارای سنسور اشعه ایکس برای قسمت داخل دهان می باشد و یکی از فناوری های پیشرو حوزه پزشکی است. فناوری تشخیص خودکار نوردهی به کار رفته شده در آن، تصویر واضحی از وضعیت دهانی بیمار برای پزشک ترسیم می کند. هنگامی که اشعه ایکس ری آن روشن باشد، تصاویر به صورت خودکار ضبط می شوند و نسبت سیگنال آن به نویز موجود با حداکثر جزئیات همراه است. طول عمر این محصول Eighteeth نسبتا طولانی و مصرف برق آن نیز پایین است. اشعه آن با دوز کم است، پس برای شما آسیبی به بار نخواهد آورد. همچنین از لحاظ اقتصادی نیز به سبب طراحی منحصر به فردی که این مورد از محصولات برند ایتیس دارد، در کنار ارگونومیک بودن آن، بسیار مقرون به صرفه است.

VacStation

VacStation

2.      VacStation

این دستگاه Eighteeth برای خلا آئروسل است که دهان را از وجود آلودگی هایی مانند گرد و غبار و ویروس دور نگه می دارد. این دستگاه همچنین از گسترش خون در دهان بیمار نیز جلوگیری می کند. این دستگاه دارای ولتاژی برابر با AC220V/50Hz است و دارای حداکثر قدرت مکش 3000Pa تنظیم 10 سطح(می باشد که در نتیجه حداکثر حجم آن 3.7 متر مربع/دقیقه است. همچنین این نوع از محصولات برند ایتیس دارای نویز دسی بل 62db و وزن 21 کیلوگرم هستند. این محصول دارای فیلتر جذب رطوبت بالا نیز است. این دستگاه برند ایتیس دارای نور فرابنفش و طول موج 2260 وات بر سانتی متر مربع و 265-285 نانومتر است.

E PEX PRO

E-PEX PRO

3.      E-PEX PRO

این مورد از محصولات برند ایتیس دارای فناوری پیشرفته و البته چند فرکانسی است که به صورت بهینه طراحی شده است تا دقت آن افزایش پیدا کند. اندازه مناسب و طراحی پایدار آن در کنار باتری لیتیوم 1500 میلی آمپر، آن را به یک فناوری دقیق و قابل اعتماد تبدیل کرده است. این محصول Eighteeth دارای قابلیت شروع و توقف خودکار است و البته قابلیت کاهش گشتاور اپیکال را نیز دارد. شما همچنین می توانید از نمایشگر 3.5 اینچی آن نیز استفاده کنید تا اطلاعات لازم را کسب کنید.

سخن پایانی

Eighteeth یکی از انتخاب های اصلی شما برای تهیه تجهیزات پزشکی به شمار می آید که در حوزه دندانپزشکی دارای محصولات ابتکاری و مقرون به صرفه است. برند ایتیس توانسته تا در سال های فعالیت خود از فناوری های جدید موجود بازار به نفع خود استفاده کند و تمام اصول مهم ماندگار شدن در بازار فروش را در کار منعکس کنند. شما با تهیه محصولات برند ایتیس از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند خواهید شد و می توانید از طیف گسترده و متنوع محصولات آن خریداری کنید.

برند ایتیس یکی از صادرکننده های برتر تجهیزات دندانپزشکی به بیش از 100 کشور دنیا می باشد و همین باعث افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان به آن شده است. همچنین لازم به ذکر است که این برند دارای محصولات متفاوتی است که در اینجا تنها سه نمونه آن آورده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به قسمت محصولات Eighteeth مراجعه کنید.