خانه/Ultradent

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

انتخاب رنگ

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

دسته محصولات

دسته محصولات

محدوده قیمت

 • موجود نیست!
  2% تخفیف

  1,320,000 تومان

 • 2% تخفیف

  13,250,000 تومان

 • 1,350,000 تومان

 • 1,350,000 تومان

 • موجود نیست!

  600,000 تومان

 • 1,600,000 تومان

 • موجود نیست!

  1,150,000 تومان

 • موجود نیست!

  350,000 تومان

 • موجود نیست!

  1,850,000 تومان

 • موجود نیست!

  1,950,000 تومان

 • 1,650,000 تومان

 • موجود نیست!

  450,000 تومان

Ultradent

محصولات برند الترادنت

درباره‌ی برند الترادنت Ultradent چه می‌دانید؟

در سال ۱۹۷۶ دکتر فیشر نیاز به محصولی را در حوزه دندان پزشکی دریافت و برای آن یک راه حل جدید اختراع کرد. موفقیت او برای ایجاد راه حل های پیشرفته و نوآورانه باعث شکل‌گیری برند الترادنت شد. برند الترادنت یک شرکت جهانی تولید محصولات دندان پزشکی است که با بیش از 40 سال فعالیت، محصولات با کیفیتی برای حفاظت از سلامت دهان و دندان را تولید می کند. این شرکت با تجربه، دانش و خلاقیت خود برای بهبود سلامت دهان و دندان افراد فعالیت می ‌کند و شور و نشاط آن ها برای انجام این کار باعث رشد و پیشرفت روز افزونشان شده است.

این شرکت رشته های مختلفی مانند شیمی و مکانیک را با هم ادغام کرده و همواره در حال تلاش برای ساخت محصولات جدید می باشد. محصولات برند الترادنت در سراسر جهان توسط دندان پزشکان و گروه‌های پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. این شرکت وظیفه خود را ایجاد لبخندی زیبا روی صورت افراد می داند. آنها در تلاش اند تا محصولاتی منحصر به فرد و با کیفیت برای کاهش مشکلات دهان و دندان تولید و در سراسر جهان عرضه کنند.

تصویری از کارکنان شرکت اولترادنت

تصویری از کارکنان شرکت الترادنت

از بنیان گذار برند الترادنت چه می دانید؟

برند الترادنت که اکنون یک برند بین المللی در صنعت دندان پزشکی است، در زیر زمین دکتر فیشر و به کمک فرزندانش فعالیت خود را آغاز کرد. دکتر فیشر به عنوان یک دندان پزشک جوان فهمید که هموستاز سریع برای دندان پزشکی امری ضروری است. از آنجا که هیچ محصولی در بازار وجود نداشت که به طور قابل قبول خونریزی و مایعات عضلانی را کنترل کند، او یکی از آنها را تولید کرد. اراده دکتر فیشر به حدی بود که ساعت ها بی وقفه و با استفاده از خون خود برای انجام آزمایش هایش تلاش کرد و در نهایت توانست محصول مدنظرش را تولید کند.

پس از گذشت ۴۰ سال دکتر فیشر هنوز هم انقلابی در صنعت پزشکی ایجاد کرده است. او در این مدت اختراعات و نوآوری های زیادی را به ثبت رسانده و به طور مرتب در مورد دندان پزشکی سخنرانی می کند و مقالات پیشرفته ای می نویسد. او همچنین گاها در دندان پزشکی دخترش کار می کند تا با بیماران ارتباط نزدیک تری برقرار کند. هدف دکتر فیشر بهبود سلامت دهان و دندان در سطح جهانی است و امیدوار است که روزی بتواند درمانی برای پوسیدگی دندان کشف کند.

دکتر فیشر

دکتر فیشر

رویداد های برند الترادنت

برند الترادنت تصمیم گرفته است تا در سال ۲۰۲۱ سمینارهای خود را به صورت حضوری از سر بگیرد. اگرچه که آن ها شرایط فعلی کرونا را درک می کنند اما در تلاش هستند تا با رعایت پروتکل های بهداشتی، دوره های خود را برگزار کنند. از طرف دیگر این برند زمینه ای را فراهم کرده تا افراد بتوانند دوره های حضوری را به صورت آنلاین دریافت کنند. وجود این دوره های آنلاین به دلیل در اولویت قرار دادن ایمنی افراد است. این کمپانی به ارائه ی دوره های آنلاین و رایگان خود ادامه خواهند داد.

از سری رویدادهای حضوری برند الترادنت

از سری رویدادهای حضوری برند الترادنت

محصولات تولیدی برند الترادنت

برند الترادنت دارای محصولات بسیار زیاد و متنوعی است که در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم. برخی از محصولات برند الترادنت را می‌توان به راحتی در خانه نیز استفاده کرد و برخی فقط مخصوص استفاده در مراکز پزشکی هستند.

۱. محصولات سفید کننده دندان

یکی از محصولات برند الترادنت، سفید کننده های دندان است. از جمله سفید کننده های دندان برند الترادنت می توان به ژل سفید کننده اشاره کرد. استفاده از این محصول می ‌تواند بهترین راه برای سفید کردن دندان ها باشد. ترکیب شیمیایی به کار رفته در آن که حاصل سال ها تجربه است، دندان های تان را به خوبی سفید می کند. شما می توانید در خانه از این محصول استفاده کنید و لبخندی زیبا روی صورت خود ایجاد کنید. این ژل، حاوی ۲۰ درصد آب بوده و با پنج سطح غلظت و در سه طعم مختلف به بازار عرضه شده است.

۲. محصولات پیشگیری از آسیب دیدن دندان

از دیگر محصولات برند الترادنت، می توان به محصولات پیشگیری از آسیب های دندان اشاره کرد که از جمله محصولات مورد هدف این برند است. یکی از محصولات پیشگیری از آسیب دیدن دندان، لاک فلوراید است. این لاک از نظر شکل ظاهری نامرئی بوده و رنگی ندارد و در پنج طعم مختلف عرضه می شود.

لاک فلوراید، دندان بیمار را تمیز و صاف می کند و همانطور که گفته شد ظاهری تقریبا نامرئی دارد. این ویژگی ها باعث شده تا افراد زیادی جذب لاک فلوراید شوند و از آن برای دندان های خود استفاده کنند. برخلاف شوینده ها یا ژل‌های حاوی فلوراید، لاک فلوراید به دندان می‌چسبد و جذب فلوراید بیشتری را ممکن می سازد. شما می توانید با استفاده از سرنگ موجود در بسته، لاک فلوراید را روی دندان های خود قرار دهید.

محصولات برند الترادنت

محصولات برند الترادنت

۳. مواد درزگیر و خمیر

این محصولات برای بسته شدن شکاف بین دندان ها مناسب است و با گذشت زمان حل نمی‌شود. مواد شیمیایی با کیفیتی در به کار رفته که می‌تواند شکاف دندان را به خوبی پر کند و به همین دلیل در برابر انبساط و انقباض مشکلی ایجاد نمی‌کند. این محصول طی فرآیند ها و آزمایشات پیشرفته به تولید رسیده و استفاده از آن تنها در مراکز دندان پزشکی مجاز بوده و به سلامت دهان و دندان افراد کمک می کند.

۴. دستگاه های مکش

یکی دیگر از محصولات برند الترادنت دستگاه مکش است که داخل دهان بیمار قرار می گیرد و به شکل مخروطی باریک و انعطاف پذیر است. این دستگاه از پلاستیک ساخته شده و یک بار مصرف می باشد. دستگاه مکش برای جراحی‌های ظریف قابل استفاده بوده و دهانه ای با قطر بزرگ دارد.

۵. مدیریت بافت

از دیگر محصولات برند الترادنت، محصولات مدیریت بافت است. یکی از این محصولات مدیریت بافت، ویسکو استات می باشد. این محصول دارای ۲۰ درصد سولفات فریک است که در یک مایع چسبنده و آبی قرار دارد. همچنین حاوی سیلیس بخار پتنت شده است تا فعالیت اسیدی آن را به مقدار کافی کاهش دهد و بتواند بافت های سخت را به بافت‌ های نرم و لطیف تبدیل کند.

این محصول در عرض چند ثانیه خونریزی را متوقف کرده و باعث صرفه جویی در زمان می ‌شود. از دیگر فواید استفاده از این محصول می ‌توان به لطیف کردن بافت های سخت و کاهش بازسازی های پرهزینه اشاره کرد.

۶. کامپوزیت و قالب روکش

سیستم قالب کامپوزیت سریع و منحصر به فرد، روکش های کامپوزیتی زیبایی را به شکل متقارن ایجاد می‌کند. این سیستم از دندان طبیعی تقلید کرده و برای ایجاد ترمیم هایی با کیفیت و طبیعی طراحی شده است. استفاده از فناوری های نوآورانه در این محصول باعث شده تا نتایج قابل تکرار و قابل پیش بینی باشند و این امر سرعت قابل توجهی به این نوع ترمیم ها بخشیده است. از این قالب ها می توان روی یک یا چند دندان استفاده کرد، بنابراین بارها و بارها قابل استفاده است.

۷. چراغ های درمان

همه چراغ های درمان از دیود ساطع کننده نور با طول موج گسترده برای تولید نوری با شدت بالا ساخته شده اند. چراغ های درمان از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول خاص، با طراحی سبک باعث سهولت در استفاده شده و به لایه‌ های کامپوزیت نفوذ می کند.

۸. صیقل دهنده دندان

این محصول از چرخ‌ های حلزونی شکلی ساخته شده است که به خوبی با آناتومی دندان مطابقت دارد. به همین دلیل به راحتی داخل دست قرار می‌گیرد و می توان سخت ترین نقاط را با آن صیقل داد. دندان پزشکان میتوانند با استفاده از آن هر نوع دندان را با هر نوع ساختی که دارد به راحتی صیقل دهند. این محصول کیفیت ساخت بالایی داشته و از بهترین مواد سازنده تولید شده است تا بتواند بهترین نتیجه را رقم بزند.

۹. تمیز کننده ارتودنسی

این محصول از سری محصولات برند الترادنت بوده که بسیار خوش ساخت و با کیفیت بوده و به کوچکترین شکاف ها نفوذ می کند. با قرار دادن دقیق این تمیز کننده در بین دندان ها و شست و شوی تمیز، دیگر هیچ آلودگی ایی لای دندان‌ها باقی نمی ‌ماند.

لوگوی کمپانی الترادنت

لوگوی کمپانی الترادنت

کلام آخر

همه در الترادنت یک خانواده هستند. با همه کارمندان به یک شکل رفتار می ‌شود و به تمام آن‌ها احترام گذاشته می‌ شود. در الترادنت همه با هم مهربان و صمیمی اند و ناامیدی و اندوه وجود ندارد. همه برای رسیدن به هدفی واحد، بدون هیچ وقفه ای تلاش می کنند.

برند الترادنت تنها به فکر اهداف کوتاه ‌مدت نیست، بلکه به اهداف بلند مدت خود و کارمندان خود نیز توجه می کند؛ اما در نهایت هدف اصلی آن ها بهبود سلامت دهان و دندان افراد است و در این راستا تمام کارکنان با یکدیگر همراه هستند.