خانه/وودپکر

دسته‌بندی محصولات

بر اساس سازنده (برند)

محدوده قیمت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

دسته محصولات

دسته محصولات

محدوده قیمت

 • 4% تخفیف

  10,600,000 تومان

 • موجود نیست!
  2 43 1 83

  7,900,000 تومان

 • موجود نیست!
  2 42 1 82

  5,500,000 تومان

 • موجود نیست!
  2 3 111

  5,170,000 تومان

 • 4% تخفیف
  4 13 1 84

  5,200,000 تومان

 • 4% تخفیف

  25,000,000 تومان

 • 21 2 41

  300,000 تومان

 • موجود نیست!

  2,800,000 تومان

 • 3% تخفیف

  5,700,000 تومان

 • 5,000,000 تومان

 • --:--:--
  10% تخفیف

  79,000,000 توماناز: 71,000,000 تومان

 • 16,500,000 تومان

وودپکر

درباره برند وودپکر چه می ‌دانید؟

برند وودپکر با ،نام تجاری woodpecker، تولید کننده‌ ی انواع دستگاه جرمگیری دندانپزشکی است که حداکثر تولید در جهان را داشته و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. این برند در میزان صادرات لایت کیور LED (LED curing light) در جهان نیز رتبه‌ی نخست را به خود اختصاص داده است.

به طور کلی برند وودپکر، در 30 سال گذشته بر روی ادغامِ توسعه، تولید، فروش و عرضه‌ی خدمات ابزارهای دندانپزشکی تمرکز کرده است. وودپکر (woodpecker)در زبان انگلیسی به معنای دارکوب است و می توان یکی از دلایل اینگونه نام گذاری این شرکت تولید کننده ی لوازم دندانپزشکی را شباهت زیاد ابزارهای دندانپزشکی به دارکوب دانست.

پایگاه ‌های تحقیق، توسعه و تولید کمپانی وودپکر مساحتی برابر 46287 متر مربع دارد و پایگاه بین المللی صنعت دندانپزشکی به مساحت 100510 متر مربع نیز در دست احداث است. مبلغ 30 میلیون دلار در ساخت مراکز ماشینی CNC و آزمایش تماما اتوماتیک آن سرمایه گذاری شده است. تکنیک و تجهیزات برند وودپکر در سطح جهانی زبانزد است. پس از سال‌ ها تلاش و تولید، تیم ‌های تحقیق و توسعه و فروش و مدیریت کمپانی وودپکر که به سطح پیشرفته بین المللی رسیده‌ اند تشکیل شد.

لوگو برند وودپکر

محصولات شاخص برند وودپکر

برند وودپکر از بین 371 حق ثبت اختراع ملی، درخواست ثبت 79 اختراع ملی را داده است. این برند دارای گواهینامه‌  FDA آمریکا و گواهینامه ‌ی TUV آلمان راین و همچنین تاییدیه ‌ سیستم کیفیت EN ISO13485:2012/AC2012 و ISO 9001: 2008 است.

محصولات شاخص برند وودپکر عبارتند از:

هر انسانی برای پیشرفت و موفقیت در راه خود باید دیدگاه ها و سخنان افراد متبحر و موفق در راستای خود را الگو و سرلوحه  خود قرار دهد. در وبسایت اختصاصی وودپکر به توضیح 4 ویژگی اصلی این کمپانی  پرداخته شده که در ادامه آن را بازگو می کنیم تا بتوانیم اندکی در موفقیتتان سهیم باشیم:

 1. ارزش ‌های اصلی وودپکر:

  • جاذبه
  • یکپارچگی
  • قدر شناسی
 2. ایمان ‌های وودپکر:

  • جایی که اراده وجود دارد، راهی نیز وجود دارد.
  • جرأت کنید اولین باشید.
  • سریع، دقیق و مصمم باشید.
 3. اصول وودپکر:

  • وفاداری، صمیمیت، تخصص، نوآوری، تلاش برای رشد و تعالی، سفارش هسته اصلی و رضایت مشتری هدف است.
 4. چشم انداز وودپکر

  • تلاش برای ایجاد یک شرکت عالی رتبه در جهان
  • پیشگام بودن و پیشگامی در نوع خود در چین
  • جلب احترام و اعتماد مشتریان از سراسر جهان
  • تحقق بخشیدن به رویا های کمپانی

مدیرعامل شرکت وودپکر

همه چیز درباره‌ی دستگاه جرمگیر دندان وودپکر  (Ultrasonic scaler)

همه افراد برای تمیز کردن تخصصی دندان ‌هایشان نیازمند مراجعه به دندانپزشکی هستند. هر شخصی به طور میانگین هر 6 ماه یک بار باید به دندانپزشکی مراجعه کرده و دندان ‌های خود را چک و پاکسازی کند.

ایده یک روش درمانی بهداشتی این است که بیو فیلم‌ های پلاک باکتریایی که خود را به سطح دندان ‌ها و هرگونه ریشه دندان چسبانده ‌اند، از بین بروند. بیشتر بیو فیلم پلاک ‌ها از طریق مسواک زدن و نخ دندان کشیدن به طور روزانه از سطح دندان برداشته می ‌شوند، اما اگر به مناطق خاصی از دندان ‌های خود دسترسی نداشته باشید که تقریباً اجتناب ناپذیر است، بیو فیلم پلاک به صورت جرم جمع می ‌شود. جرم‌ ها یک نمونه باکتریایی آهکی است که بسیار سخت است و به همین دلیل باید توسط یک متخصص دندانپزشک برداشته شود.

جرمگیری وودپکر

در روش سنتی یک دندانپزشک دندان‌ ها را به صورت دستی تمیز می‌کند و با استفاده از ابزارهای مخصوص دندان‌ ها را به آرامی تراش می ‌دهد. با این حال، دندانپزشکان می ‌خواهند اطمینان حاصل کنند که بیماران بهترین خدمات دندانپزشکی را با استفاده از پیشرفته‌ ترین فناوری ‌ها دریافت می‌کنند به همین دلیل است که ترجیح می‌دهند یک دستگاه جرمگیر دندان را همراه با ابزارهای دستی در اختیار داشته باشند.

در این میان دستگاه‌ های جرمگیر دندان برند وودپکر طرفداران زیادی دارد. دستگاه ‌های جرمگیر دندان برند وودپکر به دندانپزشک کمک می‌کند تا جرم‌ های موجود در دندان ‌ها را به طور کامل پاکسازی کرده و میزان آسیب به دندان ‌ها را کاهش دهد. یکی از اهداف کمپانی وودپکر در ساخت جرمگیرهای دندان این بود که سطح دندان بیمار به خوبی صاف شود، زیرا هر چه سطح دندان صاف ‌تر باشد، سخت ‌تر بیو فیلم ‌های پلاک را به خود متصل می‌ کند.  برند وود پکر مجموعه ای عظیم از جرمگیرهای دندان را روانه بازار کرده است که از آن جمله میتوان به U6 و U600 اشاره کرد.

دستگاه پیزوسرجری برند وودپکر (Ultrasurgery)

امروزه در جراحی های دندان  از این دستگاه برای برش استخوان استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از میکرووایبریشن آلتراسونیک استخوان را برش می دهد. دستگاه پیزوسرجری  از سری محصولات برند وودپکر است که با استفاده از فرکانس التراسونیک سطوح سخت را به آسانی برش می دهد. برش ها در این حالت بسیار دقیق و میکرو متری بوده و امکان خونریزی صفر است. این دستگاه موجب به حداقل رسیدن درد، التهاب و از بین رفتن استخوان ها می شود.

دستگاه پیزوسرجری وودپکر

دستگاه لایت کیور LED (LED curing light) در دندانپزشکی

این دستگاه مناسب برای پلیمریزاسیون کامپوزیت های رزینی لایت کیور استفاده می شود. این دستگاه قابل استفاده برای چندین ماده مختلف است که نیازمند نور هستند. . این چراغ در طیفی از طول موج ها ساخته شده است و برای هر نوع دستگاه متفاوت است. چهار نوع اساسی از منابع نوری برای درمان دندان وجود دارد که عبارتند از: هالوژن تنگستن، دیودهای ساطع کننده نور، قوس های پلاسما و لیزر. دو مورد از رایج ترین آنها هالوژن و LED است.

دستگاه لایت کیور  LED pluse برند وودپکر از لحاظ آرگونومیک به گونه ای طراحی شده است که به راحتی در دست قرار می گیرد.  دستگاه های لایت کیور LED برند وودپکر بسیار زیاد و متنوع بوده و از آن جمله می توان به : iLED pluse و iLED max اشاره کرد.

لایت کیور برند وودپکر

 اپکس لوکیتور (Apex locator ) برند وودپکر

یکی از دلایلی که در کانال ریشه بیماری و مشکل به وجود می آید باکتری ها و مواد آلی و انواع سموم و پروتئین های تغییر کرده است.
برای پاک کردن کانال ریشه از این عوامل بیماری زا باید درمان اندو را به شیوه صحیح انجام داد. اپکس لوکیتور یکی از مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات دندانپزشکی برای این کار است. دندان پزشک هایی که درمان اندو را انجام می دهند از این دستگاه استفاده می کنند. اپکس لوکیتور یک دستگاه الکترونیکی است که با استفاده از آن می توان طول کانال ریشه را مشخص کرد و این یکی از ضروری ترین کارها در درمان اندو است.

اپکس لوکیتور های برند وودپکر در 5 نوع متفاوت تولید شده اند که عبارتند از: