فورسپس

الواتور

رترکتور و دهان بازکن

کلمپ و رابردم 

قیچی

جراحی

سوزنگیر و هموستات

ایمپلنت

ترمیمی

جرم گیری

قلم کامپوزیت

معاینه و تشخیص

ارتودنسی

لابراتواری

ظرف و ظروف 

اگر شناخت ابزار و تجهیزات دندانپزشکی برای شما اهمیت دارد بهتر است در مورد آنها اطلاعات بیشتری داشته باشید و با کمک ابزار دندانپزشکی ، در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه به معرفی ابزار دندانپزشکی فالکن میپردازیم.

آینه دندانپزشکی

آینه دندانپزشکی، اغلب برای معاینه دندان ها استفاده می شود. سر این مدل آینه ها اغلب به صورت گرد است. این آینه کاربرد های زیادی دارد از جمله؛ امکان دید غیر مستقیم توسط دندانپزشک، بازتاب نور بر روی سطوح مورد نظر و عقب نشینی بافت نرم داخل دهان.

همچنین در هنگام معاینه، از پنس، سوزن گیر و شان گیر و….. ، اغلب برای نگه داری چیزی در داخل دهان استفاده می شود.

  • پروب پریودنتال (سوند مدرج)

پروب پریودنتال وسیله ای است که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولاً دارای انتهای بلند، نازک و کدر است. کاربرد اصلی آن اندازه گیری عمق اطراف دندان به منظور ایجاد وضعیت سلامت پریودنتیوم (بافت تخصصی که دندان ها را احاطه کرده و از آنها حمایت می کند) است که ابزار دندانپزشکی فالکن ، نمونه های عالی از این مورد را به شما ارائه خواهد داد.

رترکتور و دهان بازکن فالکن

اغلب دندانپزشکان از این ابزار جهت کنار زدن هر مانعی که در مقابل دندان وجود دارد، از جمله لب و دهان استفاده می کنند تا با استفاده از آن به راحتی به دندان ها دسترسی پیدا کنند و به دهان شما آسیبی نرسانند.

  • اکسکاواتر

اغلب دارای دو سر مجزا هستند که دندانپزشکان به منظور از بین بردن پوسیدگی های دندان شما آن را مورد استفاده قرار می دهند، با توجه به حفره ای که نیاز است، اندازه ها و اشکال مختلف آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. ابزار دندانپزشکی فالکن یک محصول با کیفیت بالا که از مواد پیشرفته ساخته شده است را به شما ارائه می دهد. تمامی تولیدات در رابطه با ابزار دندانپزشکی فالکن ، با تضمین کیفیت بالا انجام می شود.

  • کورت ها

کورت ها با نوک تیز خود، اغلب جهت از بین بردن التهاب لثه بیمار مورد استفاده قرار می گیرد.

  • برنیشر

برنیشر ها می توانند دارای یک یا دو سر باشند که در اندازه های مختلف به بازار ارائه می شوند و کاربرد اصلی آن ها صاف کردن و صیقل دادن کامپوزیت ها است. همچنین در برخی موارد برای حذف مواد پر کننده اضافی روی سطح دندان، زیبایی و اذیت نشدن بیمار مورد استفاده قرار می گیرد.

  • استئوتوم ها

از استئوتوم ها جهت برش یا تغییر دادن شکل استخوان دندان شما استفاده می شود و اغلب برای ایجاد یک تناسب نسبی جهت استفاده از ایمپلنت ها بر روی لثه شما استفاده می شود

  • سرنگ تزریق

برای درمان هایی که باعث ایجاد درد خواهند شد، سرنگ تزریق کمرشکن و سرنگ تزریق ثابت فالکن مورد نیاز است زیرا با استفاده از آن موادی را به لثه شما تزریق می کنند که موجب از بین رفتن حس دهان شما می شود و در نتیجه درد کم تری را حس خواهید کرد.

خرید ابزار دندانپزشکی فالکن با بهترین کیفیت ساخته شده از استیل فرانسوی تحت لیسانس فالکن ایتالیا ، با خرید ابزار دندانپزشکی فالکن از گارانتی 5 ساله بدون قید و شرط بهره مند شوید. همچنین برای دریافت کاتالوگ میتوتنید با شماره پشتیبانی شرکت تماس گرفته تا کاتاگوگ ابزار دندانپزشکی فالکن از طریق واتاپ برای شما کاربر عزیز ارسال شود .